16:43 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu, një kaçurele seksi

Liberta Spahiu është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ëmbëlsia, sharmi dhe stili janë ato që karakterizojnë prezantuesen seksi.


Së fundmi ajo vjen tejet joshëse në një fotografi të postuar në llogarinë Instagram.


Në një sako të bardhë, me dekoltenë e hapur, e flokë kaçurrela ajo thjeshtë duket fantastike./Indeksonline/