18:11 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Nënë e tre fëmijëve por modelja ruse ju ‘çmend’ (Foto)

Modelja ruse, Oxana Samoylova çdo herë habit me pamjen e saj dhe trupin perfekt që ka edhe pse është nënë e tre fëmijëve.

Ajo këtë trup e tregon me anën e postimeve të saj në llogarinë e në “Instagram” ku ndiqet nga hiq më pak se 6.1 milion persona.

Ndryshe Oxana është 29 vjecarja kurse është e martuar me reperin e njohur ukrainas GeeGun./Indeksonline/