07:32 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nëse nuk e keni pëlqyer baletin, mendoni edhe një herë! (Video)

Është Sergei Polunin, balerin nga Ukraina.

Shikojeni këtë video dhe mund ta shihni një shfaqje të mrekullueshme nga ky balerin i jashtëzakonshëm.

Më pas ndoshta edhe mund të dashuroheni në balet.