15:29 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nesër mblidhet kryesia e Kuvendit dhe vazhdon seanca

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar nesër mbledhje të Kryesisë së Kuvendit nga ora 10:30, ndërsa nga ora 11:00 kryeparlamentari ka ftuar deputetët për seancë plenare.

Kabineti i kryeparlamentarit Veseli ka konfirmuar se në mbledhjen e Kryesisë do të diskutohet për përgatitjen e seancave të reja plenare, ndërsa seanca e ftuar për ora 11:00 është ftuar për të vazhduar punimet me pikat e mbetura nga seancat e kaluara.