10:42 / E Enjte, 23 Shtator 2021 / AD

‘Netflix’ publikon dokumentarin për jetën e Britney pa marrë miratimin e saj

Netflix ka publikuar sekuencat e para të ‘Britney vs Spears’, por që vet këngëtarja nuk ishte e kënaqur për këtë dokumentar.

Një burim pranë saj për ‘The New York Post’ ka thënë se ky program nuk ka miratimin e saj, transmeton Indeksonline.

Britney Spears Will Not Attend Conservatorship Hearing in Person

‘Ky është një dokumentar i paautorizuar me të cilin këngëtarja nuk bashkëpunoi dhe nuk e miratoi’ u shpreh burimi.

Lidhur me këtë, drejtoresha Erin Lee Carr tha se ky vendim është i vetëdijshëm sepse ajo ka treguar se çfarë është traumatizuese për të dhe mund të rimarrë vetën më shpejtë./Indeksonline/

Britney Spears Files Petition to Terminate Her Conservatorship | PEOPLE.com