20:43 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Neymar me rekord “katastrofë” te PSG, sa në “spital” sa në fushë

Neymar është cilësuar si lojtari më i mirë i ri dhe ai që do ta pasonte rrugën e Ronaldos dhe Messit.

Por transferimi i tij te PSG nga Barcelona për 222 milionë euro nuk ka shkuar si është planifikuar.

Problemet me lëndime të shumta kanë bërë që braziliani të mos mund të jap më të mirën me fanellën franceze.

Deri më tani ai ka zhvilluar 63 ndeshje derisa 63 ndeshje tjera ka munguar. /IndeksOnline/