14:33 / E Diele, 15 Shtator 2019

Nga Las Vegas, Tayna vë në pah linjat trupore

Këngëtarja Tayna ka disa ditë që është paraqitur nga vende të ndryshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Indeksonline.

Paraqitjet e saj vazhdimisht qëndrojnë në fokus të mediave rozë si dhe të publikut të shumtë që e ndjekin këngëtaren.

Ajo ka arritur të ndiqet nga më shumë se 1 milion fansa në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi ajo është paraqitur tejet joshëse nga Las Vegas, e veshur me një fustan të shkurtër që vinte në pah linjat trupore të këngëtares. /Indeksonline/