17:33 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Nga premiera ne Zvicër, Elvana duket e përkryer!

Përveç si një këngëtare e suksesshme, Elvana Gjatën së fundi e kemi parë në një rol filmik.

Ajo së bashku me moderatorin dhe humoristin e njohur, Ermal Mamaqin janë protagonist në filmin ‘Dy gisht mjaltë’ i cili përveç suksesit në trojet shqiptare, po ipet premier edhe në vendet evropiane, shkruan Indeksonline.

Ata kanë nisur me premierat në Zvicër , nga atje Elvana ka sjellur disa imazhe teksa ka shkëlqyer me dukjen.

Në një fustan të shkurt me ngjyrë të kuqe dhe taka të larta Elvana ka mahnitur teksa shoqërohej nga Ermali./Indeksonline/