17:04 / E Shtunë, 07 Prill 2018 / indeksADMonline

Ngjarje si në filma, ja çka ndodh kur i drejtoni armen një polici (Video)

Kamera e vendosur në trupin e një polici amerikan ka filmuar çastin e vrasjes së një personi të armatosur.

Ngjarja nis kur personi i ndaluar nga policia del nga vetura i nervozuar dhe pyet policin se “çka bëra pse me ndaluat”, i cili më pas nxjerr një armë.

Kjo rezulton fatale për të sepse polici detyrohet ta qëlloj përkundër paralajmërimeve. /Indeksonline/