07:02 / E Martë, 04 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Ngjarjet e datës e ditës së sotme në vend

Në Ditën Botërore të Kancerit, ish-presidentja Atifete Jahjaga do të vizitojë Shoqatë e pacientëve me kancer të gjirit “Renesansa” në Prizren. (Zyrat e shoqatës në Prizren, ora 11:00)

Klinika e Onkologjisë dhe Shoqata e Onkologëve të Kosovës (SHOK) shënojnë 4 Shkurtin – Ditën Botërore të Kancerit. (Klinika e Onkologjisë në QKUK, ora 12:00)

Kosovo 2.0 zhvillon bisedën e radhës “Hajde folim: Kosova e ndërthurur”. (Hub 2.0, ora 17:30)