08:28 / E Enjte, 23 Janar 2020

Ngjyrat, që ju bëjnë të dukeni e veshur supershtrenjtë

Pranvra nuk është aq larg sa duket. Marsi vjen sa hap e mbyll sytë dhe bashkë me të, nevoja për veshmbathje të reja

E rëndësishme është të bëni blerje të zgjuara, që nuk ju zbrazin kuletat dhe në të njëjtën kohë ju bëjnë të dukeni e veshur supershtrenjtë. Ç’stile duhet të provoni?

Atë që ju përshtatet më shumë, por vëmendjen më të madhe, mbajeni te ngjyrat që do të zgjidhni.

Këtë pranverë disa tonalitete të veçanta janë ato që do t’ju ndryshojnë krejt pamjen, duke krijuar idenë e një veshjeje luksoze!

1. Mente

Jeshilja e zbehtë (mente, siç i themi ne) është në listën e ngjyrave që duhen përdorur këtë pranverë. Një xhaketë si kjo më poshtë, përveçse do rrëmbejë vëmendje, do krijojë përshtypjen se jeni veshur shtrenjtë!

2. E bardhë në bezh

3. Portokalli e hapur

4. E kaltra klasike

5. Vjollcë e hapur