08:39 / E Martë, 11 Gusht 2020

Nicole kalon pushimet në një vend fantastik, vjen me poza unike

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger aktualisht ndodhet për pushime në një vend bregdetar.

Derisa ka pozuar në një vend tejet fantastik, Nicole ka fokusuar edhe linjat e trupit të saj, shkruan IndeksOnline.

Kujtojmë faktin se Scherzinger shquhet për vokalin e saj, dhe jo rrallë herë sjellë projekte unike./IndeksOnline/