12:08 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Nicole përshendet dhe puth shqiptarët (Foto)

Këtë javë në Paris është duke u zhvilluar java e modës.

Të pranishme në event ishin artiste jo vetëm të huaja, por edhe shqiptare.
Image result for nicole scherzinger

Një ndër to edhe blogerja, Armina Mevlani, e cila duket se ka pasur një takim mjaft të bukur gjatë eventit me Nicole Scherzinger.

Në rrjetin social Instagram, Armina ka publikuar një video ku këngëtarja 39-vjeçarja, Nicol ka përshëndetur dhe puthur shqiptarët.

Ndërsa në pasarelë prezantoheshin koleksionet e reja, e gjithë vëmendja ishte tek bukuroshja Nicole, e cila ishte e ulur në rreshtin e parë të sallës, mjaft elegante dhe me stil në të veshur si gjithmonë.