09:52 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Armina Mevlani dhe Nicole Scherzinger me fustan të njëjtë

Armina Mevlani është një nga femrat shqiptareqë ndjek trendet e fundit të botës së modës.

Blogerja që nuk mungon në eventetprestigjioze të dizjanerëve më në zë, së fundmi u shfaq në një fustan të kuq sensual.

E në të njëjtin fustan u pa e veshur edhe këngëtarjame famë botërore, Nicole Scherzinger.

Të dyja brune dhe joshëse, duken kaq seksi dhe ngjyra e kuqe po iu shkon jashtëzakonisht shumë./Indeksonline/