08:07 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Nicole Scherzinger kaq seksi në të zeza (Foto)

Nicole Schenzinger ka përkujtuar pamjen e para disa ditëve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar”.

Mbrëmje kjo që u mbajt para disa netësh, ku yjet e filmit dhe artistë të tjerë shkëlqyen me pamje.

Smouldering hot: Nicole Scherzinger looked a vision of beauty at Elton John's annual Academy Awards Viewing Party in Los Angeles on Sunday

E tillë u dukë edhe Nicole Scherzinger e cila u shfaqë e veshur me një fustan të zi të hapur në pjesën e belit dhe me një mëngë.

Busty display: The singer, 39, oozed glamour as she slipped her incredible physique into a stunning black one-shouldered gown for the star-studded bashGlitzy: Inside the venue, Nicole posed with Katharine McPhee who cut an elegant figure in a semi-sheer jewel encrusted gown

Ajo shkëlqente teksa flokët i kishte kapur lehtë.

Ndryshe, Nicole ishte shfaqur para disa ditëve edhe në krahët e blogerës shqiptare, Armina Mevlani ku përshëndet shqiptarët në shqip./Indeksonline/