14:47 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nicole tregon arsyet e ndarjes me të dashurin! Nuk më kushtonte vëmendje.. (Foto)

Revista ‘Fabulous’ ka publikuar intervistën me këngëtaren Nicole Scherzinger e cila ka folur rreth lidhjes me ish të dashurin Lewis Hamilton.

Image result for nicole scherzinger

Ajo ka thënë se ai ka qenë një egoist dhe se nuk i ka kushtuar asaj vëmendje edhe pse lidhja e tyre zgjati për 7 vite, transmeton Indeksonline.

Image result for nicole scherzinger & lewis hamilton

“Ne gratë, priremi që të duam personin e gabuar dhe të japim diçka për të, por ndodh që tjetri është shumë egoist dhe mendon vetëm për veten” ka thënë Nicole.

Tani, Nicole është në lidhje me tenistin Grigor Dimitrov./Indeksonline/

Related image

Image result for nicole scherzinger & Grigor Dimitrov