19:47 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nis festa në Malishevë (Video)

Nën tingujt e tupanëve simpatizantët e Nisma për Kosovën kanë nisur festën në Malishevë.

Muzika dhe vallet e hedhura, sipas zyrtarëve të Nismës në këtë komunë tregojnë se aty kjo parti ka shënuar fitore bindëse ndaj PDK-së./Indeksonline/