16:46 / E Martë, 03 Tetor 2023 / MSH

Nis numërimi mbrapa për projektin e ri të Stresit

Reperi i njohur nga Shqipëria, Arkimed Lushaj, i njohur me nofkën “Stresi”, është gati të publikojë projektin e tij të ri.

“S’ja keni idenë” quhet kënga e re, të cilën Stresi do ta sjellë me videoklip.

Në profilin e tij zyrtar, Stresi ka zbuluar disa ‘teaser’ të këngës, teksa më herët ka bërë të ditur edhe ditën dhe orën e publikimit, raporton Indeksonline.

“S’ja keni idenë” publikohet nesër, në ora 19:00, teksa reperi thotë se me këtë këngë do të rikthehet Stresi i vjetër.