20:14 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Nis seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit

Me disa minuta vonesë, ka nisur seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës.

Kjo seancë e cila po mbahet me kërkese të Lidhjes Demokratike të Kosovës dështoi edhe më parë, raporton Indeksonline.

Pas dështimi, kryesia u mblodh dhe vendosi që seanca të nis në ora 20:00. /Indeksonline/

 

Temat: