17:01 / E Hënë, 21 Shtator 2020

Një burrë si Blero që nuk e harron përvjetorin e martesës, ia dedikon Afronës fjalët më të bukura

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi dhe gruaja e tij, Afrona Dika sot festojnë një vjetorin e martesës.

Blero u përkujdes që në këtë ditë t’ia thotë gruas fjalët më të bukura, shkruan Indeksonline.

Ai ndau disa fotografi të tyre në rrjetin social Instagram, ku edhe e shoqëroi një shkrim të bukur.

“Urime 1 vjetroi i marteses ton babyLove ❤️ Love you 2 the moon and back 😍🥰😘 @afronadika Ti i jep kuptim jetes time gjdo dit e ma shume”, ka shkruar ai.