19:31 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

“Një ditë”, projekti muzikor më i ri i Bleros (Video)

Blero është një nga këngëtaret më aktiv në skenën muzikore shqiptare. Ai mban vulën e shumë hiteve, për atë dhe është një nga artistët që ka një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline.

Blero sapo ka lansuar edhe projektin më të ri muzikor. Kënga mban titullin “Një ditë” dhe është bashkëpunim me këngëtarin shqiptar, Kolë Oroshi./Indeksonline/