23:20 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Një doktor rus zbulon recetën e fuqishme kundër kancerit!

Ky mjekim mund të nxjerr toksinat nga trupi juaj, përmirësoj funksionin e zemrës, forcoj sistemin imunitar si dhe të kuroj të gjitha llojet e kancerit.

Receta e fuqishme e Dr. Mermerski për trajtimin e kancerit

Do ju duhet:

1 kg mjaltë
400 gr grurë
400 gr arra
12 thelpinj hudhër
15 limona
Përgatitja:

Vendoseni grurin në një enë dhe mbulojeni me ujë, lëreni ashtu për 10 deri në 12 orë. Më pas, shplajeni grurin poshtë ujit dhe më pas kullojeni me një sitë. Pas 24 orësh gruri tashmë duhet të jetë hapur.

Pas kësaj procedure përzieni grurin me arrat, thelpinjtë e hudhrës dhe 5 limona në një tas, më pas shtrydhni 10 limonat e mbetur si dhe shtoni mjaltin. Përzieni të gjitha gjërat mirë derisa të përftoni një masë homogjene. Transferojini përzierjen në një enë qelqi dhe mbajeni në frigorifer për 3 ditë.

Për të trajtuar çdo lloj infeksioni dhe sëmundje duhet të konsumoni një lugë nga kjo përzierje 30 minuta para çdo vakti dhe para se të shkoni për të fjetur. Nëse jeni duke vuajtur nga kanceri duhet të merrni të njëjtën masë çdo dy orë.