23:59 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Një fundjavë ideal si kjo e Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është prej moderatorëve më aktive në televizionet shqiptare.

Pas angazhimeve të shumta gjatë javës ajo ka kaluar vikendin në duke shijuar bukuritë e Jugut të Shqipërisë, shkruan Indeksonline.

Prezantuesja ka publikuar disa video dhe imazhe nga atje ku edhe ka mahnitur me bukuritë natyrore që ka bregdeti shqiptarë.

Por, ishte edhe dukja e Alketës që mori vëmendje, veshje sportive dhe e thjeshtë ajo dukej tejet atraktive./Indeksonline/