16:40 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Një gjysh si Fatmir Limaj, vjen me fotografinë më të ëmbël

Zëvendës-kryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj përveç një politikan i përkushtuar, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një familjar mjaftë i dashur dhe i kujdesshëm.

Limaj vikendin ka vendosur ta kalojë ‘larg’ politikës. Ai këtë të shtunë ia ka kushtuar mbesës së tij simpatike, Zarës.

Madje ai del ka dalë rrugëve të kryeqytetit duke e mbajtur vogëlushen mbi krahë, e cila duket se po e shijon shëtitjen me gjyshin dhe dashurinë që ai i jep./Indeksonline/