17:13 / E Premte, 15 Nëntor 2019

Një grua si Ariana, në top formë, pak muaj pas lindjes

Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të njohur Ermalit, njihet për bukurinë e saj dhe për stilin që ka.

Ajo gjithmonë duket bukur, dhe këtë gjë e shfaq në fotot që poston, shkruan Indeksonline.

Minuta më parë, ajo kishte ndarë një foto në të cilën duket e veqantë.

Kujtojmë që ajo pak kohë pasi solli në jetë fëmijën e katërt, ajo gjithmonë është paraqitur me imazhe ku tregon linjat e saj trupore në formën më të mirë./Indeksonline/

Mos i humb