23:25 / E Shtunë, 17 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Një gruas i humb telefoni në shesh, thotë se e ka kujtim të djalit të vdekur

Një grua me iniciale L.K e ka ndarë një hall në rrjete sociale. Ajo ka thënë se i ka humbur telefoni iphone 6+ kujtim nga djali i saj i vdekur.

Ajo ka kërkuar që kushdo që e gjënë t’ia kthen asaj për shkak të fotografive dhe kujtimeve të shumta që ka me djalin e ndjerë, transmeton Indeksonline.

“Përshëndetje, miqësia ime! Deshta me nda një hall me ju. Sot isha në Sheshin Nanë Tereza, në Prishtinë prej orës 16-18, për t’festuar dhe më ka humbur një telefon ajfon 6+ kujtim nga djali im i vdekur, Albani! Aty kam fotot dhe kujtime t’shumta, e edhe fotot e varrimit! Është humbje e madhe, por do ta kompensoja me një tel të ri, ate që e ka gjetur dhe ma kthen! Me respekt!” ka shkruar ajo në facebook./Indeksonline/