13:22 / E Martë, 30 Qershor 2020

Një javë larg premierës së dokumentarit për Kobe Bryantin

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti me helikopterin e tij në SHBA.

Por emri i tij do të mbahet mend gjatë për arritjet e tij, shkruan Indeksonline.

Një dokumentar është gati të shfaqet për të nderuar Kobe Bryantin.

Tetë pjesë të quajtura “Mamba Out” do të shfaqen nga pesë korriku dhe do ta pasqyrojnë jetën e tij. /IndeksOnline/