11:02 / E Premte, 11 Janar 2019

Një mëngjes si ky, kështu e fillon ditën Zaimina Vasjari

Ditët e ftohta sjellin edhe pamje mahnitës të cilat i shijojmë pa fund.

 Shumë nga figurat e njohura kanë filluar pushimet në vende përrallore, shkruan Indeksonline.

Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari duket se ka marrë disa ditë pushimi.

Në një vend malor të rrethuar me pamje të mrekullueshme të borë dhe ushqim të lehtë, këngëtarja ka filluar ditën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ndryshe, Zaimina vitin që lamë pas u bë nënë e një vajze që e pagëzuan me emrin, Khloe./Indeksonline/