13:17 / E Hënë, 26 Nëntor 2018

Një nënë me stil si Tuna, shfaqet me djalin rrugëve të Shkupit

Tuna është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, veçmas për stilin e saj.

Ajo gjithnjë sjellë tendencat e fundit të botës së modës, prandaj edhe shquhet për sharmin e saj.


Së fundmi ajo vjen atraktive dhe me shije në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram.

Duke ecur në rrugët e Shkupit bashkë me djalin e saj Tianën, nënë e bir po shkëlqejnë./Indeksonline/

 

Temat:
Mos i humb