18:53 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora në Prada, plot stil në tapetin e kuq

Rita Ora vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në botë.

Ylli kosovar së fundmi ka marrë pjesë nëeventin e organizuar nga Prada në ‘Royal Albert Hall’.

E veshur krejtësisht në Prada, në një stil ekstravagant, Rita duket fantastike dhe mjaftë e bukur.

Momentalisht Rita po e shijon suksesin e këngës ‘Let Me Love You’, ku deri më tani në kanalin Youtube ka marrë mbi 144 milionë klikime./Indeksonline/