16:18 / E Diele, 26 Janar 2020

Një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, kurorëzojnë dashurinë

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të ëmbla dhe më të komentuara shqiptare.

Dyshja që janë në pritje për t’u bërë prindër, tashmë kanë kurorëzuar edhe dashurinë e tyre disa vjeçare.

Këtë e ka bërë të ditur vet producenti, i cili ka publikuar një fotografi, derisa ka shkruar: Unë thashë po, faleminderit që ekziston./Indeksonline