18:04 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Një nga telefonat më të mirë nga Samsung që kushton lirë

Samsung është një nga kompanit më të mira të telefonëve në botë e po ashtu kjo kompani vlerësohet edhe për çmimet e lira.

Një nga telefonët e kësaj kompanie që është cilësuar mjaftë shumë është Galaxy M10s, së pari është vlerësuar për çmimin e lirë kurse pastaj edhe për performancat.

Pasi që M10 kishte një procesor të dobët tani M10s është përmisuar dukshëm, Galaxy M10s është në dispozicion me 3 GB RAM dhe 32 GB mundësi ruajtje./Indeksonline/.

Mos i humb