21:44 / E Hënë, 20 Maj 2024 / FR

Një person pa shenja jete në Dragash, ky është viktima

Një person është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së sotme ne Dragash.

Burimet e Indeksonline kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për 50 vjeçarin, Zejnel Ese, nga fshati Restelicë.

Zejnel Ese dyshohet se ka bërë vetvrasje.

Këtë e ka konfirmuar edhe komandanti i stacionit policor ne Dragash, Shaqir Uka, ku njoftoi që rasti është duke u hetuar.

“Rreth orës 11 është gjetur nga familjarët. personi në fjalë dyshohet se ka bërë vetvrasje (është varur me litar ). Njësitet relevante të policisë kanë dalë në vend të ngjarjes dhe trupi i pajetë është dërguar në mjekësi ligjore

Rasti është duke u hetuar nga hetimet rajonale të policisë”, ka thënë Uka./Indeksonline/