18:35 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Një zonjë si Lori! Shfaqet me plot stil dhe shije (Foto)

Një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar është edhe këngëtarja nga Durrësi, Lori. Madje ndonëse nga Shqipëria, Lori është një nga këngëtaret më aktive në Kosovë. Pasi që ajo ka vite që jeton në Prishtinë, shkruan Indeksonline.


Lori përveç këngëtare ajo është një femër plot klas dhe stil. Ajo së fundmi ka postuar disa fotografi që e tregojnë më së miri këtë. Pasi mos të harrojmë Lori nuk është në vitet e rinisë së saj./Indeksonline/