21:26 / E Diele, 26 Maj 2019

Nora Istrefit për trup s’ka kush ia shkon, në fustan të zi rrezaton

Nora Istrefi vazhdon të jetë një nga këngëtaret më “in” dhe më të komentuarat.

Bukuria e saj natyrale dhe linjat trupore kanë bërë që ajo të jetë ndër femrat më atraktive shqiptare.

Zeshkanja ka postuar së fundmi në llogarinë e saj Instagram disa imazhe ku shfaqet në një fustan të zi ngjitur për trupi, ku duket fantastike.

Kujtojmë që Nora së fundmi erdhi në bashkëpunim me motrën e saj, Erën me këngën “Nuk e di”, që po vazhdon të jetë një nga këngët më të dëgjuara./Indeksonline/