22:21 / E Enjte, 16 Gusht 2018 / indeksADMonline

Note 9 apo iPhone X, vlerësojeni pas këtij krahasimi (Video)

Galaxy Note 9 dhe iPhone X janë dy telefonët e momentit në botë. Dy gjigantët e prodhimit të telefonëve janë në garë të rreptë njëra me tjetrën, garë e cila po vazhdon me dy modelet e fundit.

Një video krahasuese tregon për kualitetet e Note 9 dhe iPhone X. Kjo në fakt është edhe çështje shije, të cilën për më shumë mund ta vlerësoni edhe vetë./Indeksonline/