08:25 / E Enjte, 10 Maj 2018

Nuk di as të puth as të bëj dashuri, gruaja…

Unë nuk di të puth e as të bëj dashuri. Kam frikë se kjo do të më kushtojë me humbjen e gruas.

Unë isha virgjin kur e kam njoftuar partneren por ajo kishte pasur më shumë se 30 të dashur. Kjo e ka ndihmuar atë të bëjë përvojë të mjaftueshme.

Ajo është 34 vjeçare dhe kemi pesë vite së bashku. I kam kërkuar që ajo të merr primatin në seks por ka refuzuar.

I kam sygjeruar të provojmë gjëra të ndryshme por ajo ka thënë se nuk ndihet rehat të bëjë seks me mua.

Ndërsa tani është duke flirtuar me një mashkull në punë, ajo mendon për seks të pistë e të vështirë. Nëse e humbas atë e di se kurrë nuk do e takojë dikë tjetër.

Kush e do një mashkull 36 vjeçar që nuk di të puthë e nuk e di se cfarë do të bëjë në shtrat?

Këshilla e psikologes:

Shumë femra do e donin një mashkull të tillë si ti. Askush nuk ka lindur i mësuar, por mund të mësohet. E vërteta është tek puthja e vërtetë.

Ajo lehtë mund të të jep këshilla që ti të mund të përmirësohesh. Tregoji se komentet e saj janë shkatërruese për ty./Indeksonline/

Temat: