08:28 / E Premte, 12 Korrik 2019

Nuk do ta njihni, ja si duket Cardi B e thjeshtë pa make-up

Cardi B thuajse nuk njihet në paraqitjen e fundit me flokët e saj të thjeshtë dhe pa make-up e lodhur, teksa e bën rrugën drejt Cyrihut, përmes një avioni privat, transmeton Indeksonline.

Reperja 26 vjeçare, u pa tejet e lodhur duke mbështjellur flokët me një shall, duke marë një rrugë të gjatë.

Ajo vendosi të paraqitet hapur në atë gjendje.

“Rrugës për në Zvicërr, jam shumë, shumë e sëmurë. Më dhemb fyti dhe stomaku gjithashtu”: Ka thënë ajo.

Kjo nuk është hera e parë kur reperja paraqitet me probleme shëndetësore. /Indeksonline/