21:49 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / indeksADMonline

Nuk është ‘fotoshop’, Leroy Sane shfaqet më në fund me fanellën e Bayern Munchen

Tifozët e Bayern Munchen mund të ndalen duke e bërë ‘fotoshop’ Leroy Sanen me fanellë të bavarezëve.

Image

Sot ai më në fund ka nënshkruar kontratë me klubin gjerman dhe publikuar foto me fanellën e Bayern Munchen, transmeton Indeksonline.

Image

Bavarezët u munduan verën e kaluar dhe në merkaton dimërore që ta transferojnë Sanen por nuk ja arritën. Këtë verë ata më në fund arritën ta bindnin Manchester Cityn që ta shesë gjermanin./Indeksonline/