09:22 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Nuk fitoi çmim, por shkëlqimi i Bebe Rexhës nuk mungoi mbrëmë në Grammy

Ndonëse nuk arriti të rrëmbei çmim, ajo arriti të shkëlqei në tapetin e kuq.

Me një fustan si të princeshave, ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha u paraqit mbrëmë në tapetin e kuq, duke treguar elegancën dhe sharmin e saj.

Kujtojmë që Bebe bashkë me Dua-n ishin të parat shqiptare që u nominuan në ngjarjen më të madhe të muzikës në botë./Indeksonline/