08:38 / E Enjte, 07 Dhjetor 2023 / AR

Nuk fshihen më, zbulohet lidhja e çiftit të famshëm

Vetëm disa ditë pasi bënë përpjekje për ta fshehur lidhjen e tyre, aktorët e famshëm, Lupita Nyong’o dhe Joshua Jackson po dalin në publik dorë për dore.

Të dy dukeshin të lumtur teksa bënin një shëtitje në Joshua Tree, në Kaliforni, transmeton Indeksonline.

Ata kanë përzgjedhur një veshje të bukur ku shiheshin duke buzëqeshur dhe shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit.

Lupita Nyong'o shihet me Joshua Jackson pas kërkesës për divorc

Ishte muaji tetor kur Josh dhe Lupita u panë së bashku në një koncert në Los Angeles dhe po kalojnë gjithë kohën bashkë./Indeksonline/

Lupita Nyong'o