22:56 / E Enjte, 26 Janar 2023 / Gj. Sh

Nuk ka fitues, ndeshja mes Realit dhe Atletico Madridit vendoset në vazhdime

Ka përfunduar pa fitues ndeshja çerekfinale e Kupës së Mbretit mes Real Madridit dhe Atletico Madridit.

Rezultati pas 90 minutave lojë ishte i barabartë 1-1, shkruan IndeksOnline.

Morata e kaloi Atleticon në epërsi në minutën e 19-të, ndërsa “Mbretërit” barazuan me Rodrygon në të 79-tin minutë./IndeksOnline/