12:27 / E Martë, 13 Mars 2018

Nusja arrestohet duke shkuar në dasme, për këtë arsye (Foto)

Një nuse në rrugë për dasmën e saj u arrestua me dyshimin për ngjarje nën ndikim të alkoolit.

Një imazh tronditës tregon një grua 32-vjeçare të paidentifikuar të veshur me fustanin e bardhë, pasi ajo u prangos nga një polic i Arizonës të hënën në mëngjes.

Arrestimi i saj erdhi menjëherë pas një përplasje dramatike të tre automjeteve, në të cilën një person pësoi lëndime të lehta dhe u dërgua në spital, transmeton Indeksonline.

Arrestimi i saj u bë disa ditë pasi në një dasmë tjetër një dhëndër dhe dy policë u plagën pas një mosmarrëveshje të madhe në një sallë dasmash./Indeksonline/