18:10 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Nusja e Sali Berishës për merak, zbulon pak trupin teksa bën plazh!

Armina Mevlani gjithnjë është njohur për stilin e saj të veçantë.

Nusja e djalit të Sali Berishës këtë herë ka publikuar një fotografi në bikine, e ku fokuson linjat trupore, transmeton Indeksonline.

Padyshim se Armina duket mjaftë bukur dhe seksi, si asnjëherë më parë./Indeksonline/