16:58 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

Nxehet situata në Drenas, Vushtrria nuk dorëzohet lehtë

Ka përfunduar pjesa e parë mes Feronikelit dhe Vushtrrisë.

Pas 45 minutave rezultati është 2:1 në të mirë të skuadrës nga Drenasi, transmeton Indeksonline.

Golat për Niklin i shënuan Harmon dhe Zeka në 15 minutat e parë, kurse për Vushtrrinë shënoi Azemi në fund të pjesës së parë.

Vushtrrisë i duhen pikë për të mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë, kruse Nikli po lufton për një vend në gara evropiane./Indeksonline/