11:35 / E Enjte, 16 Maj 2019

Operacion i gjerë i policisë në Ferizaj

Një operacion i gjerë i Policisë së Kosovës është duke u zhvilluar në Ferizaj.

Operacioni ka nisur në mëngjes dhe po vazhdon edhe në këto qaste, raporton Indeksonline.

Burimet e Indeksonline kanë treguar se shumë policë janë shpërndarë në lokacione të ndryshme dhe po kryejnë detyrat e marra nga eprorët.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar për këtë operacion