09:55 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Operohet Silvio Berlusconi

Silvio Berlusconi e ka kryer një operim të radhës.

Ish presidenti i Milanit kishte një problem me zorrë, për çka i është dashur ndërhyrja kirurgjike.

Familja e tij ka lëshuar një njoftim të shkurtër ku ka thënë se Silvio po bën më mirë, ndërhyrja ka qenë e suksesshme dhe së shpejti pritet lirimi i tij nga spitali.

Pikërisht ky problem e kishte penguar atë të merrte pjesë në prezantimin e kandidatëve të Forza Italia në zgjedhjet evropiane./Indeksonline/