15:41 / E Enjte, 20 Shtator 2018

Orari i javës së 6-të në Superligë e Kosovës

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 6-të në IPKO Superligë.

Kjo javë në elitë nis me ndeshjen ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës’89, e cila zhvillohet të premten.

Ndërkohë, tri ndeshje luhen të shtunën dhe dy të tjera të dielën.

Ipko Superliga – Java e 6-të
E premte, 21 shtator
15.45 Ballkani – Trepça ‘89

E shtunë, 22 shtator
15.45 Flamurtari-Feronikeli
15.45 Liria-Llapi
15.45 KEK-u -Drenica

E diel, 23 shtator
15.45 Drita-Prishtina
15.45 Ferizaj-Gjilani

Mos i humb