17:25 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / OSH

Oriola apo Zajmina, s’është lehtë t’i ndani

Oriola Marashi dhe Zajmina Vasjari llogariten si dy nga femrat më seksi të estradës shqiptare.

Dy zeshkanet kanë publikuar fotografi nga kjo e diel vikendi duke rritur dilemën se cila është më seksi se tjetra.

Si zakonisht provokuese e joshëse, Zajminën e Oriolën është vështirë që t’i ndashë./Indeksonline/