15:07 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Oriola i hakmerret kështu Noizyt, pasi që ai bëri këtë koment “negativ” (Foto)

Oriola Marashi njëherësh edhe bashkëpunëtore e Noizyt, është hakmarrë ndaj këtij të fundit pas një komenti që bëri në njërën nga fotografitë e saj.

Bëhet fjalë për një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me Elena Likën, modelen e njohur . Në këto imazhe shihet Oriola teksa e mban në krahë Elenën me të cilën ishin të veshura njësoj.

Por është Noizy ai që ka vënë re një detaj, ku shohim se Elena i ka trenerket “Adiddas” kurse atletet “Nike”.

Për këtë është hakmarrë, Oriola e cila ka publikuar një video ku Noizy i mbanë të veshura këto dy marka në të njëjtën kohë.

Ndryshe, Noizy dhe Oriola kanë shoqëri shumë të afërt me njëri tjetrin./Indeksonline/